Z47-Foto- en puzzeltocht

Z47-Foto- en puzzelfietstocht

Z47- Foto- en puzzelfietstocht

Dinsdag 28 juli: We vertrokken met 98 personen aan onze fietstocht. Iedereen vol goede moed in de -inmiddels bekende- groene hesjes en bonnen voor koffie en een ijsje op zak.

Marna van Oijen had samen met haar man weer een mooie route uitgezet.

De eerste stop was bij Lokaal 12 in Landpark Assisië in Biezenmortel waar we werden verwend met koffie/thee en door de bewoners zelfgebakken super lekkere koeken, 3 verschillende maar liefst!

We zaten heerlijk in de schaduw van de bomen en konden ondertussen de administratie bijwerken: er waren nog veel vragen die beantwoord moesten worden.

Hierna stapten we weer op de fiets om -ieder groepje op z’n eigen tempo- richting Tilburg te fietsen.

De volgende stop was bij restaurant Peerke Donders aan de Peerke Donderstraat, die speciaal voor de Zomerschool open is gegaan en waar we een super lekkere beker ijs kregen. Ook hier weer de keuze uit verschillende smaken.

Iedereen had hierna de mogelijkheid om de tuin te bewonderen met de kapel, het museumpje en de replica van het geboortehuis van Peerke Donders. Peerke is een paar jaar geleden in Rome heilig verklaard voor zijn missiewerk tussen de melaatsen in Suriname. Kortom een heerlijk plekje om nog eens een keer terug te komen.

We hadden inmiddels wel honger, dus een aantal groepjes keek uit naar een mooi plekje om de meegebrachte lunch op te eten en anderen zochten een restaurantje waar geluncht kon worden.

Alle deelnemers werden bij de Kaatsheuvelse schaatsbaan nog een keer verrast met een energie boost in de vorm van een banaan of mandarijn (die kwamen van Het Vaantje uit Haarsteeg) en bij het afscheid nog een snoepje toe. We waren klaar voor de laatste etappe richting Nieuwkuijk….

Bij de Emmamolen konden de deelnemers hun formulier en hesje inleveren. We kregen allemaal een consumptiebon, zodat we nog lekker even na konden praten over de mooie dag, waar het mooie weer natuurlijk ook aan heeft bijgedragen.

Met dank aan de organisatie: Marna, Sjan, Els en de fruitpost en tevens vliegende brigade Tini en Myriam.

Contactformulier

Activiteiten: 06-13635671 | Algemeen 06-22527307